Hardys Nottage Hill Shiraz

wiedza_australia

Oprócz publikowania ciekawostek, będę też chciał co jakiś czas oceniać wina, zupełnie subiektywnie zresztą, kierując się zasadą „jeśli coś mi smakuje to jest dobre”, niezależnie czy reszta świata się zgadza. Taka nutka kontrowersji.

Na początek postanowiłem eksperymentować według klucza kontynentów a ponieważ od ciekawią mnie produkty z Australii to zacznę właśnie tam.

Wino, o którym dzisiaj chciałem napisać parę słów to Hardys Nottage Hill Shiraz dostępne na portalu Winezja.pl. Od razu powiem, że bardzo mi smakowało. Wino jest gęste, dość ciężkie. Ma bardzo owocowy bukiet i delikatne nuty słodkości w smaku, potem przyjemny finisz z lekkimi tytoniowymi nutami.

Dodatkowym plusem jest bardzo ładna butelka. Można powiedzieć, że jest to kolejny sposób aby przekonać się, że dobre wina miewają zakrętki.

 

Moja ocena to 8/10p_m t_m (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>